O firmie
 • Meczet
 • Gdańsk
 • Wenecja
 • Akt
 • Nefertiti
 • Japonka
 • Wisior ze skorpionem
 • Wisior z żukiem
 • Patera z Owocami
 • Orka
 • Rycerze
 • Patera z Owocami
Najnowsze produkty

 

Szanowni Państwo !

 

Nasza firma powstała w 1997 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z bursztynu oraz ich sprzedażą- zarówno hurtową jak i detaliczną. W naszej ofercie znajdą Państwo artystyczną biżuterię, rzeźby oraz jedyne w swoim rodzaju obrazy wykonane ręcznie z najwyższej jakości bursztynu. Jakość naszych wyrobów gwarantuje członkostwo w Polskiej Krajowej Izbie Gospodarczej Bursztynu.

Nasza firma znana jest z dokładności, dbałości o szczegóły, pomysłowości oraz z zaangażowania w tworzenie coraz to nowszych wzorów, dopasowanych do nieustannie zmieniającej się mody. Produkty, które tworzymy to zarówno tradycja jak i nowoczesność- staramy się bowiem zadowolić gusta jak największej liczby klientów. Rzeźby, które powstają w naszej pracowni, wykonywane są z największą starannością.

Nie bez powodu nasza firma zapraszana jest na największe międzynarodowe targi jubilerskie na świecie. Na stoiska naszej firmy można natknąć się zarówno przy okazji odwiedzania targów jubilerskich w Hamburgu, Monachium, Wilnie, Vicenzie czy Hong- Kongu, jak i również przy okazji wizyty na targach organizowanych w Polsce, takich jak Ambermart, Amberif w Gdańsku czy Złoto, Srebro, Czas w Warszawie.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie (zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych) do odwiedzania naszych sklepów w Gdańsku i Łebie oraz stoisk na targach, by mogli Państwo osobiście przekonać się jak bardzo wyjątkowe produkty rodzą się w naszej pracowni, oraz by mogli Państwo osobiście poznać członków rodziny, którzy wspólnie już od ponad 15 lat, z zaangażowaniem tworzą firmę wyjątkową, ciepłą i przyjazną klientowi.

Bogumiła i Marian Kelar z synami

Stoiska targowe wraz z wyposażeniem oraz materiałami promocyjnymi i eksponatami prezentacyjnymi są współfinansowane przez Ministerstwo Gospodarki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki, Poddziałanie 6.5.2 - Wsparcie Udziału Przedsiębiorców w Programach Promocji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

 Innowacyjna Gospodarka

Obraz bursztynowy.

"Błękitny meczet z Istambułu".

Wymiary ramy: 71 cm x 47 cm

Obraz bursztynowy.

"Gdańsk".

Wymiary ramy: 57 cm x 45 cm

Obraz bursztynowy "Cztery kontynenty" na podstawie dzieła Rubensa.

Obraz bursztynowy.

"Wenecja".

Obraz bursztynowy.

"Akt".

Obraz bursztynowy.

"Martwa natura".

Obraz z bursztynu.

"Nefertiti."

Obraz bursztynowy.

"Japonka z parasolem"

Obraz z bursztynu.

"Anioły"

Obraz bursztynowy.

"Gdański żuraw"

 Obraz z bursztynu.

"Jezus".

Obraz bursztynowy.

"Błękitny meczet".

 Wymiary ramy: 78 cm x 57 cm

 Wsior ze szmaragdem wykonany z oksydowanego srebra.

Wisior z bursztynem wykonany w oksydowanym srebrze

Obraz przedstawia Żurawia Gdańskiego nad Motławą

Rozmiar: 51 x 39 cm

 Patera srebrna z owocami wykonanymi z bursztynu

 Obraz bursztynowy

"Orka"

Wymiary: 39 x 29cm

 Obraz bursztynowy

"Rycerze"

Wymiary: 41 x 31cm

 Patera z owocami wykonanymi z bursztynu i srebra

Promowane produkty

Bursztynowa Galeria © 2013